FORUM IAB to nie tylko inspirujące prezentacje najwybitniejszych ekspertów ze świata marketingu, biznesu i nauki, ale również Strefa EXPO, czyli wirtualne stoiska sponsorów i partnerów, z osobną agendą trwającą równolegle do konferencji. 


DIMAQ jest partnerem konferencji i międzynarodowym standardem kwalifikacji digital marketingowych, który definiuje niezbędny poziom wiedzy i kwalifikacji specjalistów z obszaru marketingu cyfrowego.
Na stoisku DIMAQ będziecie mogli uczestniczyć w spotkaniach na żywo, podczas których konsultanci opowiedzą o programie certyfikacji i recertyfikacji, a także  o możliwościach pozyskania dofinansowania na rozwój kompetencji e-marketingowych. Pobierzecie też  interesujące Was materiały dotyczące powyższych kwestii. Oprócz sesji live przez trzy dni trwania FORUM IAB dostępny będzie całodniowym chat, gdzie będziecie mogli zadać pytanie dotyczące certyfikacji.

W imieniu zespołu DIMAQ zapraszamy też na QUIZ wiedzy o digital marketingu na żywo, który odbędzie się podczas przerwy lunchowej każdego dnia wydarzenia. Najlepsi wygrywają szkolenie modułowe DIMAQ lub punkty recertyfikacyjne!

Agenda stoiska DIMAQ:

Sesja 1: Poznaj DIMAQ. Jeśli jeszcze nie miałeś/aś styczności z międzynarodowym standardem kwalifikacji digital marketingowych i chcesz dowiedzieć się, jak możesz podnosić swoje kompetencje w obszarze reklamy online zapraszamy Cię na ten blok tematyczny!

Sesja 2: Kilka słów o szkoleniach DIMAQ. DIMAQ to przede wszystkim edukowanie branży e-marketingowej. Dowiedz się w jakim zakresie szkolimy, jak przebiegają obecnie szkolenia online i  kim są nasi trenerzy.

Sesja 3: Jak zdobyć dofinansowanie? Czy wiesz, że na wszystkie nasze szkolenia możesz zdobyć dofinansowanie dla siebie lub swoich pracowników? W tym bloku opowiemy o tym jak możesz się o nie ubiegać i jaki rodzaj dofinansowania Ci przysługuje.

Sesja 4: Certyfikacja, recertyfikacja i inne Masz już certyfikat DIMAQ? Świetnie! Podczas tego bloku podpowiemy jak przedłużyć jego ważność za pomocą  recertyfikacji i za co zdobywać punkty? Teraz jest na to dobry moment!

QUIZ DIMAQ: sprawdź swoją wiedzę i wygraj szkolenie!

CHAT: Masz pytanie? Przez cały dzień jesteśmy do Twojej dyspozycji – skontaktuj się z nami.

Co dla posiadaczy DIMAQ?

FORUM IAB 2020 posiada akredytację DIMAQ, zatem posiadacze certyfikatów otrzymują 30 punktów recertyfikacyjnych za udział, oraz 50 punktów za wystąpienie w roli prelegenta. Dodatkowo posiadaczom certyfikatu przysługuje rabat na zakup biletu.

Więcej na temat programu certyfikacii DIMAQ znajdziesz na stronie: www.dimaq.pl