FORUM IAB to nie tylko inspirujące prezentacje najwybitniejszych ekspertów ze świata marketingu, biznesu i nauki, ale również Strefa EXPO, czyli wirtualne stoiska sponsorów i partnerów, z osobną agendą trwającą równolegle do konferencji. 


DIMAQ jest partnerem konferencji i międzynarodowym standardem kwalifikacji digital marketingowych, który definiuje niezbędny poziom wiedzy i kwalifikacji specjalistów z obszaru marketingu cyfrowego.
Na stoisku DIMAQ będziecie mogli uczestniczyć w spotkaniach na żywo, podczas których konsultanci opowiedzą o programie certyfikacji i recertyfikacji, a także  o możliwościach pozyskania dofinansowania na rozwój kompetencji e‑marketingowych. Pobierzecie też  interesujące Was materiały dotyczące powyższych kwestii. Oprócz sesji live przez trzy dni trwania FORUM IAB dostępny będzie całodniowym chat, gdzie będziecie mogli zadać pytanie dotyczące certyfikacji.

W imieniu zespołu DIMAQ zapraszamy też na QUIZ wiedzy o digital marketingu na żywo, który odbędzie się podczas przerwy lunchowej każdego dnia wydarzenia. Najlepsi wygrywają szkolenie modułowe DIMAQ lub punkty recertyfikacyjne!

Agenda stoiska DIMAQ:

Sesja 1: Poznaj DIMAQ. Jeśli jeszcze nie miałeś/aś styczności z międzynarodowym standardem kwalifikacji digital marketingowych i chcesz dowiedzieć się, jak możesz podnosić swoje kompetencje w obszarze reklamy online zapraszamy Cię na ten blok tematyczny!

Sesja 2: Kilka słów o szkoleniach DIMAQ. DIMAQ to przede wszystkim edukowanie branży e‑marketingowej. Dowiedz się w jakim zakresie szkolimy, jak przebiegają obecnie szkolenia online i  kim są nasi trenerzy.

Sesja 3: Jak zdobyć dofinansowanie? Czy wiesz, że na wszystkie nasze szkolenia możesz zdobyć dofinansowanie dla siebie lub swoich pracowników? W tym bloku opowiemy o tym jak możesz się o nie ubiegać i jaki rodzaj dofinansowania Ci przysługuje.

Sesja 4: Certyfikacja, recertyfikacja i inne Masz już certyfikat DIMAQ? Świetnie! Podczas tego bloku podpowiemy jak przedłużyć jego ważność za pomocą  recertyfikacji i za co zdobywać punkty? Teraz jest na to dobry moment!

QUIZ DIMAQ: sprawdź swoją wiedzę i wygraj szkolenie!

CHAT: Masz pytanie? Przez cały dzień jesteśmy do Twojej dyspozycji – skontaktuj się z nami.

Co dla posiadaczy DIMAQ?

FORUM IAB 2020 posiada akredytację DIMAQ, zatem posiadacze certyfikatów otrzymują 30 punktów recertyfikacyjnych za udział, oraz 50 punktów za wystąpienie w roli prelegenta. Dodatkowo posiadaczom certyfikatu przysługuje rabat na zakup biletu.

Więcej na temat programu certyfikacii DIMAQ znajdziesz na stronie: www.dimaq.pl