Ogłoszenie Specjalne dla Posiadaczy certyfikatu kwalifikacji digital marketingowych DIMAQ! Zapraszamy za specjalne warsztaty dedykowane TYLKO WAM. Warsztaty odbędą się drugiego dnia konferencji w godz. 17:00–18:30, tylko w formie stacjonarnej.

Temat warsztatów: Marketing Automation w praktyce – pierwsze kroki.

Podczas warsztatu:

  • Poznasz możliwości narzędzi marketing automation i dowiesz się, jak możesz je wykorzystać w praktyce, nawet w małej firmie.
  • Omówimy najbardziej przydatne zastosowania automatyzacji marketingu.
  • Dowiesz się jak zwiększyć jakość i ilość leadów nawet o 30%
  • Zobaczysz, jak przygotować się do uruchomienia automatyzacji marketingu w Twojej, nawet niewielkiej firmie.

Za udział w warsztacie otrzymujecie 10 pkt. recertyfikacyjnych.
UWAGA, liczba miejsc ograniczona!   W celu rezerwacji miejsca na warsztatach prosimy o kontakt mailowy z działem DIMAQ — Krystian Pustelnik: k.pustelnik@dimaq.eu.

Prowadzący: Łukasz Kosyniuk, Businessmarketer:

„Zajmuję się automatyzacją marketingu od wielu lat i mogę w tej chwili z całą pewnością stwierdzić, że jest to bardzo skuteczna metoda prowadzenia działań marketingowych i sprzedażowych. Kiedyś tego typu systemy były dostępne tylko dla dużych firm o sporych budżetach. W tej chwili są już systemy, z których korzystać mogą nawet niewielkie firmy. Warto poznać możliwości automatyzacji marketingu, ponieważ wnoszą one to, co wiele lat temu w sprzedaży wprowadziły systemy CRM – skuteczność, policzalność, przewidywalność i dostęp do bardzo cennych danych”

Nie masz jeszcze biletu na FORUM IAB?
Weź udział w najbliższym spotkaniu DIMAQ Voice Online #30 31 maja o godz. 15:00 i wygraj bilet na 3‑dniową konferencję!
Bezpłatna rejestracja na DIMAQ Voice > 

DIMAQ to międzynarodowy standard kwalifikacji digital marketingowych, który istnieje od 2015 roku. Definiuje niezbędny poziom wiedzy i kwalifikacji specjalistów z obszaru marketingu cyfrowego, pozwala na jego porównywanie i ewaluację. Metodologia DIMAQ została opracowana przez ekspertów powołanych przez IAB Polska pod nadzorem merytorycznym Branżowej Rady ds. Kompetencji IAB Polska. Standard posiada rekomendację IAB Europe i jest dostępny w 9 europejskich krajach: Polsce, Grecji, Słowacji, Słowenii, Serbii, Czarnogórze, Rumunii, Bośni i Hercegowinie oraz na Cyprze. Certyfikat, zgodny z założeniami Europejskiej Ramy Kwalifikacji, dostępny jest na dwóch poziomach: Basic i Professional. Aby go uzyskać, należy zdać egzamin sprawdzający przekrojową wiedzę z 12 obszarów e‑marketingu. Ze względu na dynamicznie rozwijającą się branżę, ważność certyfikatu jest ograniczona czasowo do 2 lat i podlega procedurze recertyfikacji.

Oficjalna strona DIMAQ: https://dimaq.pl/