Zakup biletu – IAB Forum 2023

Dla firm członkowskich
IAB Polska

2790 zł netto

Dla firm niezrzeszonych
w IAB Polska

2990 zł netto

DIMAQ Employer

200 zł netto rabatu
Posiadacz certyfikatu DIMAQ
100 zł netto rabatu
 • DIMAQ Employer: rabat przyznawany jest posiadaczom certyfikatów DIMAQ zatrudnionych w firmach ze statusem DIMAQ Employer (wskazanych imiennie w zgłoszeniu).
 • Posiadacze certyfikatów DIMAQ: ranat przyznawamy posiadaczom certyfikatów DIMAQ, którzy nie są zatrudnieni w firmach ze statusem DIMAQ Employer.

Wybrany pakiet:

   

  Dane uczestnika:

   

  Czy firma jest DIMAQ Employer? 

  nietak

  Czy posiadasz certyfikat DIMAQ? 

  nietak

  Czy posiadasz kod rabatowy? 

  nietak


  Dane do faktury: 

  Potwierdzam poprawność powyższych danych.* 

  Akceptuję Zasady korzystania z usługi zawarte w regulaminie usługi.*

  Wyrażenie tej zgody jest niezbędne, abyśmy mogli przesyłać do Ciebie treści marketingowe za pomocą poczty elektronicznej na adres e‑mail, który podałeś. 

  W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych poprzez wysłanie oświadczenia na adres email biuro@iab.org.pl lub listownie na adres: Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 39/7. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem. 

  Pola oznaczone * są obowiązkowe. 

   


  Administratorem Twoich danych osobowych jest Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 39/77. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu zapisania Cię na wydarzenia, w celu organizacji konferencji, przesyłania związanych z tym informacji organizacyjnych, w celu założenia konta na platformie webinarowej oraz w celu marketingu usług własnych IAB Polska za pomocą poczty elektronicznej. Jeżeli wyrazisz zgodę, to Twoje dane osobowe mogą być również udostępnione Partnerom IAB Polska w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo wycofania zgody, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia, lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo przenoszenia danych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych TUTAJ.