W dniach 5-6 czerwca br. w Warszawie odbędzie się jedna z najważniejszych konferencji marketingowych. Motywem przewodnim trzynastej edycji Forum IAB 2019 będzie RE:GROWTH. Między innowacją a efektywnością. Zapraszamy do zgłaszania propozycji swoich wystąpień. 

Forum IAB to najbardziej inspirująca konferencja marketingowa w Polsce. W dniach 5-6 czerwca 2019, podczas trzynastej edycji wydarzenia, rozmawiać będziemy o tym, jak rosnąć – jeśli chodzi o procesy, trendy, narzędzia, kampanie, modele reklamowe i biznesowe, organizacje, czy też nasz rozwój osobisty. A to wszystko w obszarze naszego lokalnego rynku, w kontekście zmieniającego się permanentnie otoczenia digital i wpływu, jakie ma ono na nasz biznes.

Ostatnie lata to testowanie rozwiązań i koncentrowanie się na innowacjach oraz szukanie metod, które działają. Przez ten czas zwiększyliśmy swoją świadomość rynku, a to wszystko dzięki zebranemu doświadczeniu oraz łatwiejszemu dostępowi do danych, badań i monitoringu działań digitalowych. Znamy już wartość oceniania efektywności swojej pracy i uważamy, że wzrost definiuje sukces. Podczas tegorocznej edycji Forum IAB chcielibyśmy podyskutować o wnioskach, jakie wyciągnęliśmy z tej nauki oraz zapoznać uczestników z praktycznymi rozwiązaniami” – mówi Agnieszka Parfienowicz, Partner, Digital, Mindshare; przewodnicząca Rady Programowej Forum IAB 2019.

Rada Programowa FORUM IAB to kilkudziesięciu ekspertów – przedstawicieli branży marketingu cyfrowego w Polsce, którzy odpowiedzialni są za jakość merytoryczną programu wydarzenia.

Wszystkich chcących podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w powyższym temacie, zapraszamy do wzięcia udziału w call for papers do Forum IAB 2019. Zgłoszenia propozycji wystąpień są bezpłatne, należy je przesłać do 14 lutego 2019. 

Szczegółowy brief i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: https://forumiab.pl/call-for-papers/